eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Top tři posily v Synot lize! Kdo nejvíce pomůže svému novému klubu?

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔21.7.2014

Hübschman

Letošní přestupní termín ještě není ani zdaleka v polovině, přesto už přinesl několik zajímavých přesunů. Liga přivítala staré známé tváře. Z Bundesligy se vrátili hráči jako Pilař nebo Rajtoral, z Doněcku přišel Hübschman a do Jablonce zamířil také Tomáš Jun působící poslední roky v Rakousku.

Přesuny nastaly také v rámci Synot ligy, kde došlo ke změně útoku v Boleslavi, kam se přesunuli Skalák, Ďuriš a Wágner. Zabrali tak místa po Nešporovi s Chramostou, kteří vyzkouší své štěstí ve Spartě, respektive v Plzni. Které posily budou mít největší vliv na výsledky svých nových chlebodárců?

3. Tomáš Hübschman, FK Baumit Jablonec, defenzivní záložník/stoper

Přesun Tomáše Hubschmana z Doněcku do Jablonce byl pro mnohé tak trochu šokem a velkým překvapením. Miroslav Pelta tak dal najevo, že to myslí s přetavbou Jablonce vážně a vyslal signál ostatním týmům, že s Baumitem se musí počítat. Hübschman byl v posledních letech jedním z mála pozitivně hodnocených reprezentantů, vzpomeňme na jeho výkony během Eura 2012.

Z trojice top tří posil letošního léta je jednoznačně nejzkušenějším hráčem. Defenzivní štít či stoper Jablonce se dostane během září do Kristových let. Po titulech se Spartou získal rovnou 7 mistrovských titulů na Ukrajině a přidal také triumf v poháru UEFA. Za reprezentaci odehrál doposud 58 utkání a další by mohl přidat. Kouč Vrba se nechal slyšet, že bude dávat šanci i hráčům z domácí soutěže.

ČTĚTE TAKÉ: Dotkla se Sparta svého maxima? V podobně skvostných výkonech (ne)může pokračovat…

Navíc se fanoušci mohli v posledním ročníku přesvědčit, jak je důležité mít ve svém středu kvalitního defenzivního záložníka. Výkony Jasmina Ščuka, Davida Pavelky nebo Lukáše Váchy jsou toho názornou ukázkou. Ščuk s Pavelkou navíc svou práci ozdobili také velkým počtem nastřílených branek. Hübschman bude branek střílet méně, přesto jeho kariéra budí respekt a bude určitě respektovaným lídrem nově budovaného Jablonce.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace