eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP předsezónní přestup, který se klubům ePojištění.cz ligy letos nejvíce vyplatil

📁 Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Topstory 🕔19.6.2017

Ngadeu zvládl v lize i hattrick.

ANKETA HATTRICKU – Pravděpodobně nejočekávanější posila loňského léta Tomáš Rosický ve Spartě kvůli opakovaným zdravotním problémům téměř nehrál. Nevýrazný byl i na české poměry hodně drahý útočník Václav Kadlec. Daleko více tak ovlivnily české týmy jiné letní posily.

Ruský obránce Vjačeslav Karavajev byl světlým bodem v sestavě Sparty, kamerunský univerzál Michael Ngadeu se blýskl v dresu pražské Slavie. Dobrá rozhodnutí však udělaly i další týmy. V dresu Karviné se úspěšně po letech vrátil zpátky do české ligy brankář Jan Laštůvka, výborné služby odvedl na podzim pro Zlín také bosenský forvard Haris Harba.

Nejlepší letní přestup ePojištění.cz ligy v ročníku 2016/17 se rozhodli vybrat i redaktoři HATTRICKU. Na koho ukázali? Ve svých odpovědích se vzácně shodli.

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Michael Ngadeu Ngadjui, Slavia Praha

Tady není pochyb. Kamerunský stoper nebo defenzivní štít patřil v lize mezi ty nejlepší na svém postu, na titulu Slavie má velký podíl! A díky tomu, že v zimě ovládl Africký pohár národů v Gabonu, jeho cena ještě rapidně vzrostla. Podaří se jej vůbec sešívaným přes léto udržet v Edenu? Toť otázka.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace