eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 6 týmů PL s nejvíce inkasovanými brankami v posledních deseti minutách zápasu

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.3.2016

Tottenham Hotspur v Liverpool - Premier League

Anglická Premier League je proslulá svou atraktivitou v oblasti závěrů zápasů. Týmy hrají naplno až do posledního hvizdu, a tak se fanouškům často naskýtá velké vzrušení ze vstřelených gólů v posledních minutách hry. Ne všichni fanoušci jsou ale vždy potěšeni. Jeden tým to vždy odskáče ztrátou bodů a dnes se podíváme na ty, které inkasovaly v letošním ročníku nejvíce branek v posledních deseti minutách hry.

  1. Liverpool (11 gólů)

Ostudné číslo pro celek, který se sice pod Jürgenem Kloppem zvedl, ale pyká za velkou nekonzistentnost svých výkonů. V závěrečné fázi hry inkasovali Reds už jedenáct gólů, což je pro tým takové kvality a hlavně s ambicemi na Ligu mistrů tristní bilance.

Posledně aktuálně devátý tým tabulky přišel o jasné vítězství nad Southamptonem. Saints doma dvěma góly z 83. a 86. minuty otočili zápas ve svůj prospěch z 1:2 na 3:2. A není to ani tak dávno, kdy Liverpool podobně selhal doma se Sunderlandem. Hosté vstřelili dva góly v posledních deseti minutách hry a odvezli si cenný bod za remízu 2:2.

(foto: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace