eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 6 nejmladších hráčů na ME do 21 let v Česku! Je mezi nimi i český benjamínek

📁 Články, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory 🕔24.6.2015

meyermax_uefa.comMeyer už nastupuje stabilně v dresu Schalke.

Mistrovství Evropy, které v těchto dnech probíhá v České republice, je oficiálně pro hráče do 21 let, ovšem paradoxně na něm hrají i fotbalisté, kterým je 22 nebo 23 roků, a to proto, že podle regulí stačí, když bylo hráčům maximálně jednadvacet na začátku kvalifikačního cyklu přede dvěma lety.

Někteří hráči však přece jen splňují věkovou kvótu i na samotném šampionátu a klidně by se mohli zúčastnit takového turnaje i za dva roky, pokud se na něj jejich reprezentace probojují a trenéři, jež budou skládat soupisky o ně budou jevit zájem.

Kdo patří mezi největší benjamínky aktuálního „malého“ EURO? I Česko má mezi nejmladší šesticí svého zástupce, ale není v tomto směru úplně ten nejlepší.

Max Meyer (záložník, Německo, Schalke 04) – narozen 18. 9. 1995

Šikovný ofenzivní záložník už druhou sezónu pravidelně nastupuje v A-týmu Schalke, ačkoliv je mu v tuto chvíli pouhých devatenáct let. Postavou nevysoký fotbalista vyniká především v soubojích jeden na jednoho a je nebezpečný také v zakončení z druhé vlny.

Meyer má za sebou už i premiéru v seniorské reprezentaci a mnoho nechybělo a představil se i na loňském mistrovství světa v Brazílii. Údajně okolo něj krouží skauti z Bayernu Mnichov, ale Meyer má ve smlouvě zakotvenu výkupní klauzuli ve výši 25,5 milionu eur.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace