eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 5 velkých jmen, které mohou v létě zamířit do Bundesligy

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.6.2014

morataalvaro_facebook.comalvaromorata

Německá Bundesliga se prozatím na přestupním trhu drží zpátky. Němečtí fanoušci se mohou těšit jen na dvě nová velká jména. O první přestupovou bombu se zasloužila Hertha Berlín, ze sestupujícího Fulhamu ulovila zkušeného nizozemského obránce Johna Heitingu. Nemusela přitom zaplatit ani euro, hráči totiž v klubu vypršela smlouva. Do Borussie Dortmund zase přichází nejlepší střelec italské ligy Ciro Immobile.

Vyjma těchto dvou přestupů ale německé kluby většinou kupují hráče z domácích soutěží, případně orientují svůj zájem na sever a na východ. Jenže německá soutěž již dávno není jen přestupní stanicí pro španělské a anglické velkokluby. Dá se tedy předpokládat, že velká jména do Německa teprve přijdou. Kdo to bude?

Álvaro Morata, útočník, Real Madrid – Wolfsburg

Mladý útočník Realu Madrid dostává v královském celku jen málo prostoru. V Primera Division sice nastřílel 8 branek, většinou se však na hříště podívá až v závěru zápasu. Není divu, v konkurenci Benzemy, Balea a Ronalda je nadpozemsky těžké se prosadit. Sám Morata by rád působil v klubu, kde by mohl hrát pravidelně a Ancelotti se rozhodl, že mu to minimálně formou hostování umožní.

Zájem o Moratu projevil nejprve Arsenal, do hry se ovšem následně vložil i Wolfsburg, kde by měl Morata největší šanci pravidelně hrát. Zástupci německého klubu údajně nabídli za 21 letého útočníka 15,9 milionu liber. Nově se ozval také Juventus a Villarreal, kteří situaci ohledně přestupu hodně komplikují. Záležet tak bude zřejmě na samotném hráči.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace