eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 5 trenérů, kteří mají na svém kontě nejvíce zápasů v české lize!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔11.2.2016

kareljarolim_davapokynyulajny_slavia_czKarel Jarolím trénoval Slavii, ale i ve Francii či Saúdské Arábii!

Velký boom prožíval na podzim trenér Jindřich Trpišovský, jenž zdatně s libereckým Slovanem konkuroval nejen v tuzemské soutěži, ale také v Evropské lize! Plzeňskou Viktorku zase táhne za dalším titulem „neznámý“ Karel Krejčí. O těchto mužích ale dnes řeč nebude, místo toho se podíváme trochu do historie!

V historii české nejvyšší soutěže, dnes známé jako Synot ligy (zřejmě ne nadlouho), se objevilo nespočet trenérů, jen pár z jich se ale zařadilo mezi absolutní špičku!

S pomocí oficiálního webu Synot ligy vám přinášíme TOP 5 trenérů, kteří v historii české ligy posbírali na své konto nejvíce zápasů! Překvapuje vás některé jméno?

5. Karel Jarolím

311 zápasů

mladaboleslav_logo85x85Jarolím coby trenér působil ve francouzském Racingu Strasbourg, byl také v Al Ahli v Saúdské Arábii! Podstatnou část své kariéry ale strávil v české lize, kde se nesmazatelně zapsal do paměti v pražské Slavii. Sešívané dovedl ke dvěma ligovým titulům, momentálně je na lavičce Mladé Boleslavi. Z 311 zápasů jich vyhrál celkem 147, mimoto posbíral 526 bodů!

Největší úspěch: 2x titul se Slavií Praha (2008 a 2009)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace