eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 5 nejméně povedených posil za vlády Pavla Vrby

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, TOP Články, Topstory 🕔9.9.2013
TOP 5 nejméně povedených posil za vlády Pavla Vrby

Viktoria Plzeň zažívá zlaté časy a má finance na velké přestupy. Jen namátkou lze připomenou Stanislava Tecla či duo z Olomouce Hořava – Pospíšil. Avšak ne všechny transfery se trenéru Pavlu Vrbovi povedly. Tady jsou ty nejméně zdařilé.

1. Aleš Neuwirth

V Baníku Ostrava si dlouhovlasého stopera nemohli vynachválit, navíc v Plzni působil jeho dobrý kamarád David Bystroň, a tak se v lednu 2011 stěhoval urostlý fotbalista do západních Čech jako logická náhrada za Jakuba Navrátila mířícího do Turecka. Viktoriáni za něj zaplatili kolem 15 milionů korun.

Ovšem nakonec koupili zajíce v pytli. Pomohl sice výborným výkonem před domácími fanoušky ubránit Spartu, avšak postupně se ze sestavy vytratil a odehrál pouhých 540 minut. Ani hostování v Mladé Boleslavi nepomohlo. Poslední prvoligové utkání si do statistik připsal 8. dubna 2011 proti Jablonci. Plzeň tak jeho šest startů stálo opravdový balík.

[hr]

DALŠÍ >>>

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace