eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 5 nejcennějších českých hráčů v Synot lize! Ovšem mimo Plzeň a Spartu

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔10.12.2014

FC Slovan Liberec v Estoril Praia - UEFA Europa League

Na české fotbalové scéně jsou na tom v současné době jednoznačně nejlépe Viktoria Plzeň s pražskou Spartou, což ostatně prokazují (a v případě Viktorie prokazovaly) oba týmy i v evropských pohárech, ale českou nejvyšší soutěž nehrají jenom dvě mužstva.

Mezi šestnácti účastníky Synot ligy vyčnívají i další celky, které mají ve svém středu velice zajímavé hráče a ti svými výkony minimálně aspirují na pozvánku do národního týmu. Dokazují to v kolonce vstřelených branek, gólových asistencí, ale i v jiných statistikách.

Kteří borci s největší pravděpodobností zamíří ze svého současného působiště jedině do zahraničí, protože ani Sparta s Plzní za ně zřejmě nebudou chtít vynaložit tak velké finanční prostředky? Jedna část už má s angažmá v zahraničí jistou zkušenost, druhou část to jistě čeká…

Josef Šural (útočník, 24 let, Slovan Liberec) – tržní cena 900 tisíc eur

Jihomoravský rodák, který našel na severu Čech svůj druhý domov, na podzim patřil rozhodně ke světlejším bodům v sestavě trápícího se Slovanu. Za šestnáct odehraných kol nastřílel v Synot lize celkem 7 branek, což je téměř polovina veškeré liberecké gólové produkce.

Svými výkony si Šural také několikrát řekl o pozvánku do národního týmu, a i když zatím v mezistátním fotbale velkou díru do světa neudělal, může se postupně zařadit mezi stabilní články Vrbova výběru. Otázkou je, jestli zůstane v Liberci nebo zamíří do zahraničí, jak má přislíbeno.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace