eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Top 5 možných náhrad za Davida Luize aneb Chelsea možná nebude muset nakupovat

📁 Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔28.5.2014

zoumakurt_flickr.com

Čerstvý 50miliónový odchod Davida Luize do PSG otevírá prostor pro příchod nového stopera na Stamford Bridge. Ovšem, podíváme-li se na kádr Blues, objevíme v něm hned tři nadějné mladíky, kteří by mohli vzniklou díru za Brazilce zalepit.

I když Luiz tolik nenastupoval na místě stopera, hojně byl využíván také na postu defenzivního záložníka, měl by se Jose Mourinho ohlížet po náhradě spíše v obraně. Uvolněný post štítového záložníka totiž může nyní zaplnit Marco van Ginkel, který přišel loni z Vitesse, ale hned si těžce poranil koleno a dohromady se dal teprve až na konci sezony.

Kurt Zouma

Lecko už možná mohl zapomenout, že Chelsea v zimě dohodla přestup jednoho z nejnadějnějších stoperů na světě. 19letý Zouma strávil ještě zbytek sezony v St. Etienne, od nové sezony však už bude Jose Mourinhovi plně k dispozici. A očekává se, že by měl právě on být tím třetím pověstným stoperem, jenž naskočí do hry v případě zranění jednoho spoluhráče z ustálené stoperské dvojice.

(foto: flickr.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace