eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 5 lvíčat, kteří to po EURO 2011 dotáhli až do seniorské reprezentace

📁 Články, Domácí fotbal, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory 🕔28.6.2015

suchymarek_hra fussball.ch

Poslední česká účast na EURO 21 dopadla v roce 2011 lépe než ta letošní. Ze skupiny s Anglií, Ukrajinou a Španělskem jsme postoupili a vypadli až v prodloužení proti Švýcarsku.

Sen o olympiádě v Londýně zhasnul kvůli následné prohře s Bělorusy. Několik hráčů z tehdejšího výběru se prosadilo až do seniorské reprezentace a my jsme pro Vás vybrali pět nejzajímavějších jmen.

Marek Suchý (27 let, obránce, FC Basilej)

Přestože má Marek na svém kontě pět sezon odkopaných povětšinou v základní sestavě známých zahraničních celků a odehrál spoustu zápasů v Lize mistrů, čekalo se od něj ale ještě trochu více. Přece jen, když jako mladík exceloval ve Slavii, pozorovali ho skauti evropských velkoklubů a mnozí ho srovnávali třeba se supertalentem Vincentem Kompanym.

Marek Suchý nás reprezentoval ve všech věkových kategoriích a téměř vždy vynikal, ale pravidelně do základní sestavy A týmu zatím nepronikl. Možná je to způsobeno nedůvěrou trenérů, Michal Bílek a Pavel Vrba měli v obraně očividně své koně, možná jsou jeho konkurenti o něco lepší. Uvidíme, jakým směrem se ještě Markova kariéra vyvine, kapitán národního tým z něj už ale asi nebude.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace