eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 vycházející hvězdy, které třeba sledovat v kvalifikaci na MS 2018

📁 Homepage, Hráči, Reprezentace, Talent, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔4.9.2016

asensio_uefa.com

Ve svých klubech platí sotva pár měsíců za důležité hráče respektive zrovna přišli se statusem velkého talentu do nového týmu. Jejich nesporné kvality už jsou však nyní na tak vysoké úrovni, že by z toho mohly těžit i národní týmy v právě začínající kvalifikaci na Mistrovství světa 2018, které se bude konat v Rusku.

Marco Asensio, záložník, Španělsko

Aktivita Realu Madrid byla v tomto přestupovém období nezvykle slabá. Trenér Zinedine Zidane je, zdá se, se svým kádrem spokojen, a tak zbytečně nerozhazoval miliony. Naopak v týmu si nechal dvacetiletého křídelníka Marca Asensia, který minulý rok hostoval v Espanyolu Barcelona.

A legendární Francouz moc dobře věděl, proč to dělá. Asensiovi v herním vývoji viditelně hostování prospělo a momentálně je stabilním členem A-týmu „Bílého baletu“. Nádhernou brankou v domácím Superpoháru na sebe strhl vlekou pozornost, a ta stále trvá. V současné formě by byl hřích nevyužít jeho schopnosti také v národním týmu.

(foto: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace