eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 největší opory Fastavu Zlín. Kdo táhne překvapení Synot ligy?

📁 Homepage, Synot liga, Topstory 🕔19.8.2015

poznartomáš_hra fcfastavzlin.czTomáš Poznar v souboji s obránci Vysočiny Jihlava

Největším překvapením začátku této sezony Synot ligy je bezpochyby Fastav Zlín. Klub, který do nejvyšší soutěže postoupil administrativně, okupuje po čtyřech kolech druhé místo tabulky, přestože byl před sezonou pasován za největšího outsidera ligy.

Za úspěchem jihomoravského celku lze najít naprosto obyčejné důvody. Kostra týmu je postavená na odchovancích klubu a v jednom mužstvu spolu působí více než tři roky. Zlínským jistě vyhovuje pozice outsidera, rozhodně více než žhavého favorita na postup z FNL do Synot ligy.

Trenér Bohumil Páník v neposlední řadě naordinoval svým svěřencům účinnou taktiku, spočívající v aktivním napadání hluboko na soupeřově půli. A jako důležitou součást úspěchu je třeba zmínit i motivaci hráčů, protože pro většinu z nich se jedná o vůbec první zápasy v nejvyšší české soutěži.

Proto Vám dnes představíme kvartet nejdůležitějších hráčů aktuálně druhého mužstva Synot ligy, Fastavu Zlín.

Tomáš Poznar – útočník, 26 let

Tomáš Poznar byl v loni s dvanácti brankami nejlepším střelcem týmu a zároveň druhým nejlepším v rámci celé FNL. Tuto pozici začal ligový debutant naplňovat i letos, když dvěma góly rozhodnul sobotní zápas s Baníkem Ostrava.

Vysoký útočník byl blízko ligové atmosféře již před sezonou 2013/14, ale nakonec na zkoušce u nováčka ze Znojma neuspěl. Tak alespoň okusil kvalitu slovenské nejvyšší soutěže v dresu Spartaku Trnava.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace