eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 nejstarší gólmani kvalifikace na EURO aneb veteráni mezi tyčemi!

📁 EURO 2016, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔1.6.2016

Ireland v Croatia - Group C: UEFA EURO 2012Shay Given chytal především za Newcastle United!

Kvalifikace na evropský šampionát, který se bude konat příští rok ve Francii, pomalu vrcholí! Ještě pořád zbývá několik volných míst, a to nejen do následné baráže! Jak si kupříkladu povede v klíčových soubojích Nizozemsko?

euro2016_logo85x85To není teď ani tak podstatné, dnes se totiž podíváme na kvalifikaci na EURO 2016 z trochu statistického hlediska. Včera jsme vám přinesli ty nejmladší borce, kteří do „kvaldy“ zasáhli, nyní na to půjdeme z úplně opačného konce! Jak, ptáte se?

Vybrali jsme TOP 4 nejstarší gólmany v letošní evropské kvalifikaci! Které reprezentační výběry sázely v těžkých soubojích mezi třemi tyčemi na zkušenostmi ostřílené fotbalisty?

4. Shay Given (Irsko)

Zkušený devětatřicetiletý gólman, celým jménem Shay John James Given, působil v akademii Celticu, přes Blackburn se pak dostal až do Newcastlu United, kde strávil podstatnou část své kariéry! Za Straky chytal od roku 1997 a vydržel tu dlouhých dvanáct let!

V Anglii hrával i za další celky, jako třeba Manchester City či Aston Villu. Momentálně patří Stoke City. V irské reprezentaci nejprve chytal za U21, v roce 1996 se poprvé objevil v seniorském výběru. Dnes už má na svém kontě před 130 startů, což je úctyhodný počin!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace