eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 branky pátečních a sobotních mezistátních střetnutí. Nůžky, lob i střela z dálky

📁 Reprezentace, TOP Články, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔12.10.2013

Na začátku října vrcholí v jednotlivých kvalifikačních zónách boje o účast na nadcházejícím světovém šampionátu, který se bude konat příští rok v Brazílii, a na pořadí jsou rozhodující zápasy celého kvalifikačního cyklu. Někteří už mají účast na závěrečném turnaji mistrovství světa jistou, jiní naopak stále bojují o svou šanci, další už ji zase dříve ztratili.

Přesto mají všechna mužstva jeden a společný cíl, a to vstřelit svému soupeři co nejvíce branek a dovést vzájemné utkání pochopitelně do vítězného konce. Někdy potřebuje celek ke vstřelení gólu potřebné štěstí a třeba i teč protihráče, ovšem jindy všechno záleží na umění střelce a k vidění jsou hodně pěkné zásahy. Výjimkou nebyl ani páteční večer, respektive sobotní ráno.

Česká republika porazila výsledkem 4:1 outsidera z Malty, Slovensko prohrálo těsným rozdílem 0:1 s Řeckem, Portugalsko překvapivě jen remizovalo s Izraelem, ale v jakých střetnutích padly ty na pohled nejhezčí trefy?

Raúl Jimenez (Mexiko – Panama 2:1, gól na 2:1)

Tradiční účastník světových šampionátů Mexiko si v předposledním utkání středoamerické kvalifikační zóny definitivně zajistilo alespoň účast v mezikontinentální baráži s Novým Zélandem, ale proti Panamě to nemělo vůbec jednoduché a k vítězství svůj tým nasměroval až střídající Raúl Jimenez.

Dvaadvacetiletý forvard Américy se dostal na trávník až v 84. minutě, ale už po minutě pobytu na hřišti zaznamenal vítěznou branku, a to navíc vskutku málo vídaným způsobem. Jimenez dostal hodně těžkou přihrávku ze středu pole, ale zády k brance ji dokázal zpracovat a nádhernými nůžkami překonal hostujícího gólmana Peneda.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace