eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 možné hvězdy na Copa América | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

TOP 4 možné hvězdy na Copa América

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔13.5.2015

baccacarlos_hra_uefa.com

Nejočekávanější reprezentační turnaj letošního roku vypukne už za měsíc v jihoamerickém Chile. Zúčastní se jej deset týmů z Jižní Ameriky a hosté z Mexika a Jamajky.

Copa América je nejstarší reprezentační akcí první ročník se konal v Argentině již v roce 1916. Příští rok se chystá velkolepá oslava stého výročí při turnaji ve Spojených státech amerických.

Carlos Bacca (Kolumbie, 29 let, útočník, FC Sevilla)

Ačkoli kolumbijský střelec působí na evropském kontinentu teprve od ledna 2012, kdy přišel do Belgie, dnes platí za jednoho z nejlepších útočníků Primera División a touží po něm bohaté kluby jako třeba Paris Saint Germain či Tottenham.

Carlos hraje za Sevillu teprve druhou sezonu, za tu dobu však už stihl čtyřicet pět branek ve všech soutěžích, z toho třicet čtyři v La Lize. Kolumbie má v nominaci řadu ofenzivních es, při slabší formě Falcaa by to měl být hlavně Bacca, kdo spolu s Jamesem či Jacksonem bude dávat důležité branky.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace