eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 4 cíle, o které hrají hráči na ME do 21 let v Česku!

📁 Články, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory 🕔19.6.2015

Marc Bartra (Spain)Marc Bartra s pohárem pro mistry Evropy.

Pořádat mistrovství Evropy do 21 let je pro Českou republiku velká událost. Ve fotbale pravděpodobně naše země není schopná uspořádat větší turnaj. A stejně jako si váží FAČR přidělení pořádání této akce, tak by si měli i hráči cenit možnosti zahrát si na tomto šampionátu.

Především pak ti čeští, kteří mají jedinečnou možnost předvést se před vlastními fanoušky, ale i poměřit síly v konfrontaci nejlepších evropských reprezentačních celků této věkové kategorie. O motivační prvky by neměli mít nouzi.

Uspět chce však každý z osmi účastníků závěrečného turnaje, a proto to bude mít hodně těžké s úspěchem i ten největší favorit, natož ten největší outsider, za něhož byla česká lvíčata bookmakery označena.

Titul mistra Evropy

Největší cíl pro každé mužstvo je zřejmý, a to absolutní prvenství na celém šampionátu. Ostatně právě o trofej pro nového mistra Evropy do 21 let se na mistrovství v České republice bojuje. Čechům se to podařilo zatím jedinkrát, a to v roce 2002.

Cesta až na vrchol ovšem nebude vůbec jednoduchá. Obhájci trofeje z roku 2013 Španělé se sice na závěrečný turnaj tentokrát neprobojovali, ale silní Němci či Angličané jsou daleko většími favority než česká lvíčata.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace