eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 zklamání ve druhé anglické lize | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

TOP 3 zklamání ve druhé anglické lize

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔3.1.2016

Zatímco na čele druhé nejvyšší soutěže trůní Middlesbrough a Derby, některé týmy zatím nedokáží naplnit očekávání. V tomto článku přinášíme tři nejzajímavější případy. Zvláště u třetího týmu můžete namítnout, že jeho výkonnost je ovlivněna finančními problémy, ale při pohledu na kvalitu kádru by měl být v tabulce výše.

austincharlie_uefa.com
 Ani Charlie Austin zatím nedokázal vytáhnout Queens Park výše

1) Queens Park Rangers, 16 místo, 30 bodů

Výkony londýnského klubu jsou prozatím jednoznačně největším zklamáním druhé anglické ligy. Kdo by si pomyslel, že tým co má v kádru hráče jako Robert Green, Leroy Fér nebo kanonýr Charlie Austin bude po polovině soutěže na ukován na šestnáctém místě. Celých jedenáct bodů pak děli ambiciózní tým od šesté příčky zajišťující alespoň účast v baráži.

QPR nepomohla zatím ani změna manažera, kdy neúspěšného Chrise Ramseyho nehradil Jimmy Floyd Hasselbank. Ten jako hráč zanechal výraznou stopu v Chelsea a jen čas ukáže jestli se mu to jako manažerovi povede i v jiném londýnském klubu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace