eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 zimní posily Slavie! Kdo bude na jaře zářit v sešívaném dresu?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔11.1.2016

husbauerjosef_hra_slavia.cz

Jeden z nejslavnějších českých klubů na podzim změnil vlastníka a v podobě čínského investora získal na české poměry výrazné finanční prostředky. Toho se pokusil využít Jablonec, ale se svými nadnesenými cenami neuspěl.

Vedení Slavie zase neuspělo při jednání s libereckým Josefem Šuralem, který je velmi blízko podpisu na Spartě. My jsme pro Vás vybrali tři doposud nejzajímavější hráče, možná dopadne i Dušan Švento.

Josef Hušbauer (Česká republika, 25 let, záložník)

Pikantní přestup mezi rivaly by pro Slavii mohl přinést mnoho pozitivního na hřišti, což cítí také fanoušci, kteří Josefa v prvním přátelském zápase velmi pěkně přivítali. Bývalý nejlepší střelec ligy neuspěl v italské lize, kde si zahrál jen dvakrát. Na podzim na své dřívější výkony ve Spartě nenavázal.

Pro někoho je možná nynější Hušbauer velká neznámá, my však stejně jako vedení Slavie a trenér Dušan Uhrin věříme, že se prosadí a bude opět střílet góly. Fotbalovost v záloze na podzim většinou chyběla a to je další činnost, kterou by měl pomoci zlepšit. Pro Josefa Hušbauera není tlak z přestupu mezi rivaly žádnou neznámou, baníkovci mu dodnes nemůžou zapomenout, za jakých okolností odešel do Sparty.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace