eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 zimní odchody ze Synot ligy od zahraničí! Nechybí Bulharsko či Turecko

📁 Aktuálně, Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔12.1.2016

francisnarh_soubojprotijablonci_fcb_czNarh odešel do bulharské ligy.

Zimní přestupové okno v české Synot lize je zatím hodně zajímavé! Josef Šural míří z Liberce do pražské Sparty, pozadu nezůstává ani Slavia, která přivedla do svých řad Josefa Hušbauera, Jiřího Pavlenku nebo třeba Lukáše Železníka!

Přesuny se ale neuskutečňují jen v rámci tuzemské soutěže, v první polovině ledna se zrodilo pár transferů i za hranice naší republiky! Kteří plejeři odešli do zahraničí?

Podívejte se s námi na TOP 3 dosavadní zimní přestupy ze Synot ligy do ciziny. Chybět nebude Bulharsko, Turecko ani sousední Polsko.

Francis Narh (21 let, útočník)

Baník Ostrava → Levski Sofia

levskisofia_logo85x85Bývalý reprezentant Ghany U20 v minulých dnech opustil beznadějně poslední Baník Ostrava, v bulharském celku Levski Sofia podepsal tříletou smlouvu. Ač měl Francis Narh velký potenciál, nový trenér Vlastimil Petržela se rozhodl stavět tým na domácích hráčích. Narh v Baníku odehrál za dva roky 46 duelů, na své konto si připsal 7 branek.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace