eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 zápasy na EURO 21, které rozhodovaly penalty!

📁 Články, Domácí fotbal, Homepage, ME do 21 let 2015, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.6.2015

cechpetr_hra_uefa.com

Vyřazovací zápasy na vrcholných šampionátech vždy nabízí spoustu vzrušení velkých nervů pro fanoušky i samotné hráče. Pokud se navíc rozhoduje až v penaltách, napětí je na absolutním maximu.

Vybrali jsme pro Vás tři utkání, která na Euru jednadvacítek došly až k tomuto dramatickému rozuzlení a znamenaly velkou radost pro jedny, zatímco druzí padli zklamáním na kolena.

Česká republika – Francie, finále 2002

Excelentní období našeho mládežnického fotbalu se na EURO 21 ve Švýcarsku konečně dočkalo zlaté tečky. Ve finále minulého šampionátu ještě Češi nestačili na Itálii, o dva roky později už ale tým kouče Miroslava Beránka dokráčel až na úplný vrchol. Na druhé straně stál výběr Galského kohouta vedený Raymondem Domenechem.

Vyrovnaný zápas dospěl do prodloužení, ani to však nerozhodlo a rozuzlení přinesly až pokutové kopy. Francie kopala jako první a do vedení ji poslal Meriem, za nás vyrovnal Pospíšil. Poté neproměnil Frau, naopak Grygera ano. Ve třetí sérii selhal Escudé, ale Skácel uspěl. Poslední penaltu nedal Boumsong a nejlepší hráč turnaje Petr Čech nás dotáhl k velké výhře.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace