eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 týmy, které letos v Synot lize zklamaly

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔9.1.2016

teclstanislav_hra fkjablonec.czStanislav Tecl zůstal daleko za očekáváními

Po  šestnácti kolech se již pomalu ukazuje jestli předsezóní ambice týmů dojdou svému naplnění a nebo ne. V minulém článku jsme přinesli tři týmy, které v Synot lize nejvíce překvapily. Tento článek přináší tři týmy, které na podzim naopak zklamaly.

1) FK Jablonec, 8 místo, 20 bodů

Projekt jabloneckých Galacticos je pravděpodobně u konce. Před letošní sezonou doplnili už tak našlapaný kádr hráči jako Karavajev, Tecl nebo kanonýr Wágner. Severočeský klub se ani s nabitým kádrem nedokázal protlačit mezi Spartu a Plzeň. Po podimu dokonce paběrkuje až na osmé pozici. Pravdou je, že hlavně doma hráli jablonečtí opravdu bídně. Ani venku to ovšem nebyla žádná hitparáda.

Špatný podzim odnesl vyhazovem respektovaný kouč Šilhavý, kterého nahradil strůjce loňského „varnsdorfského zázraku“ Zdenko Frťala. Šilhavý doplatil zejména na neatraktivní herní projev spjatý s tvrdohlavým lpěním na defenzivním středu zálohy.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace