eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 týmy, které letos v Synot lize překvapily

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔7.1.2016

davidhubacek_zapasprotibohemce_fcfastavzlin_czHubáček je stálicí zlínské obrany

Letošní ročník české ligy podle očekávání vede Sparta s Plzní. Očekávané bylo také poslední místo Baníku Ostrava. Některé týmy byly ovšem tipovány daleko níže než se aktuálně nacházejí. Největši tři překvapení přináší tento článek.

1) Fastav Zlín, 6. místo, 24 bodů

Kdo by to byl řekl? Před sezonou jasný kandidát na jednoho ze sestupujících se po šestnácti kolech vyhřívá na patnáctém místě. Česká fotbalová veřejnost se najednou se najednou učí jména jako Holík, Poznar nebo Železník. Ze křídla je doplňuje znovuzrozený Koreš a tým může už po polovině soupeře hodit svoje záchranářské starosti za hlavu.

Čemu tým z Valašska vděčí za svůj úspěch? Jeho hlavním architektem je trenér Bohumil Pánik. Bývalý dlouholetý trenér ostravské mládeže dostal ve Zlíně prostor uplatnit své vize i mezi dospělými. Zlín se prezentuje bojovným fotbalem a z jeho hráčů čiší ohromné nadšení pro hru. Uvidíme na Valašku skvělý fotbal i na jaře?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace