eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 podzimní překvapení Synot ligy | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

TOP 3 podzimní překvapení Synot ligy

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔19.12.2015

Podzimní část tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže nabídla zajímavou podívanou.  Od gólových dostihů v Boleslavi, přes vzestup Slavie, sympatické výkony Zlína až po děsivé trápení Baníku. V tomto článku se pokusím vypíchnout trojici hráčů, kteří mě svými výkony příjemně překvapili.

železníklukáš_hra fcfastavzlin.cz

Bude Železník pokračovat ve výborných výkonech i na jaře?

1)Lukáš Železník, 25let, Zlín, útočník

Zlínský kapitán vlétl do své první prvoligové sezony jako uragán. Pokud přes začátkem ligy někdo pochyboval o jeho schopnostech, musel být hluboce zklamán.  Osm branek a tři asistence v šestnácti zápasech je jasný důkaz toho, že všechny pochyby byly plané. Železník prožil báječný podzim, stejně jako celý Zlín. Před sezonou jasný kandidát na sestup je pevně usazen v horní části tabulky.

Kolem pracovitého útočníka se již v průběhu podzimu začaly rojit spekulace o případném přestupu v zimním okně. Nejvážněji se hovoří o zájmu pražské Slavie. V jednu chvíli se v médiích objevila informace, že přestup je již hotová věc. Do této chvíle však nic nebylo potvrzeno.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace