eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 nejmenší hráči na letošním EURO! Nechybí forvard z Itálie či Španělska

📁 Aktuálně, EURO 2016, Homepage, Hráči, Reprezentace, Topstory 🕔19.6.2016

pedrorodriguez_radostsxabim_fifa_comPedro Rodríguez nepatří do základní sestavy Španělů.

euro2016_logo85x85ŽEBŘÍČEK – Letošní mistrovství Evropy ve Francii přináší mnoho nejrůznějších statistik a ne všechny se týkají samotného fotbalu. Řeč pochopitelně došla i na nejvyšší a nejnižší hráče, kteří se na evropském šampionátu představí.

Mezi dlouhány je jasno, kralují výhradně gólmani! Tím nejvyšším je Costel Pantimillion z Rumunska (203 cm), kterého zdatně stíhá Fraser Forster z Anglie (201 cm). Kdo ale patří mezi podsadité rychlíky? Na to se dnes společně podíváme!

3. Pedro Rodríguez (167 cm)

Španělsko / Chelsea

spanelsko_logoOsmadvacetiletý křídelník či útočník Pedro Rodríguez téměř celou svou kariéru strávil v Barceloně, před sezonou ale zamířil do londýnské Chelsea. V reprezentaci se poprvé objevil už v roce 2010, od té doby odehrál 56 zápasů! A jeho bilance na letošním mistrovství Evropy? Do základní sestavy nepatří, proti Česku v prvním duelu odehrál pouze devět minut.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace