eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 nejlepší nahrávači v italské lize!

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔19.3.2016

saponara_uefa_com

Saponara je vlekou oporou Empoli

Že je italská Serie A ligou ve které hrají prim převážně starší hráči? To už dávno neplatí. Nejvyšší italská soutěž nabízí obrovské množství mladých talentovaných hráčů, kteří mají potenciál vyrůst ve velké hvězdy evropského fotbalu. Mezi nejlepšími nahrávači ligy tak nenajdeme ani jednoho hráče staršího pětadvaceti let.

3) Riccardo Saponara, záložník, Empoli

24 let   24/9

Odchovanec Empoli je bývalým reprezentantem d jednadvaceti let.  Rok a půl se snažil prosadit ve slavném AC Milán. To se mu však nepovedlo a vrátil se zpátky do svého mateřského klubu. Nemusí však toho litovat.

Mladý italský záložník je totiž klíčovou postavou průměrného Empoli.  Spoluhráči v dosavadním průběhu soutěže přetavili rovných devět přihrávek v branky. K tomu sám přidal pět zásahů do černého a podílel se tak na více než třetině ligových branek svého týmu. Dá se tedy čekat, že jej malý klub dlouho neudrží.  Spekuluje se o zájmu Liverpoolu a Neapoli.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace