eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 nejlepší fotbalistky světa | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

TOP 3 nejlepší fotbalistky světa

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.8.2014

christine-sinclair_hra cbc.ca (officialní stránka ženského týmu)

Že fotbal je chlapský sport? Ale kdeže! Populárním se hra s kulatým nesmyslem začíná stávat i u žen. Zajímavé jsou zejména lokality, kde se ženský fotbal uchytil. Mezi nejlepší ligy v Evropě se řadí například skandinávské soutěže, přestupem si hráčka nepohorší ani, když odejde do zámoří.

Dlouhodobě pak světovému fotbalu kraluje jakási směsice Messiho a Ronalda, která je však z Brazílie. Její jméno ještě takticky nezmíníme, ale mnozí z vás ji jistě znají. Podobně populární je jenom málo žen s kopačky, ale můžeme zmínit ještě americkou brankářku Solo.

3. Christine Sinclair (útočnice, Kanada)

Kanadská forvardka je ztělesněním fotbalu v Kanadě. Zde vyhrála jedenáctkrát anketu o hráčku roku a dokonce se jí povedlo zvítězit celkově i mezi atletkami, což je vzhledem k stále malé popularitě kopané v chladné zemi na smeknutí klobouku. Jinak je držitelkou reprezentačního rekordu a třetí nejlepší mezinárodní střelkyní se 148 góly.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace