eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 nejhorší porážky Chelsea pod vedením José Mourinha

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.8.2015

aguerosergio_hra isifaafpSergio Agüero v neděli řídil demolici Chelsea

FC Chelsea nevstoupila do nového ročníku Premier League nijak oslnivě a po dvou zápasech má na svém kontě pouhý bod. Když takto bez vítězství začala sezonu v minulosti, skončila na jedenáctém místě v ročníku 1992/93, na čtrnáctém o rok později, opět na jedenáctém místě v sezoně 1995/96 a třetí v ročníku 1998/99.

Vlastně pouze Manchesteru United, a to třikrát (1993, 1999 a 2008), se podařilo vyhrát titul, pokud neměl po dvou zápasech na svém kontě jediné vítězství.

Ať už si o José Mourinhovi myslíte cokoliv, to že patří mezi nejlepší trenéry světa je holý fakt. Mezi těmi, kteří dokáží analyzovat hru soupeře a připravit svůj tým tak, aby minimalizoval přednosti svého oponenta, je vůbec nejlepší ze všech.

Díky tomu týmy vedené portugalským stratégem jen zřídka kdy prohrají vyšším rozdílem skóre. Proto Vám dnes představíme trojici zápasů, které pro Chelsea skončili pod vedením José Mourinha nejhorším výsledkem.

Manchester City  – Chelsea 3:0, 2. kolo 2015/16

Právě nedělní šlágr druhého kola letošní sezony se zařadil mezi nejhorší zápasy Josého Mourinha na lavičce Chelsea. Ze statistického hlediska byli kromě držení míče, kterému hosté opanovali 54% ku 46%, ve všech důležitých údajích lepší svěřenci Manuela Pellegriniho.

Na střely vyhráli šestnáct ku sedmi. Přímo na branku jich šlo deset ku čtyřem. K možnosti zahrát rohový kop se hráči Man City dostali pětkrát, zatímco Chelsea pouze jednou. Podle počtu faulů (devatenáct ku třinácti) lze rozeznat, že domácí předčili Blues i co se týče důrazu a nasazení.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace