eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 mladí hráči ze Synot ligy | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

TOP 3 mladí hráči ze Synot ligy

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔28.11.2015

havlíkmarek_hra fcslovacko.czHavlík umí dát gól i vyslat soupeře do gólové šance.

Občas se povídá, že česká liga je chudá na kvalitní mladé hráče. Jistě, nevídáme jich tolik jako v Holandsku, nebo dokonce i na Slovensku. Při bližším pohledu však zjistíme, že i po našich trávnících běhá pěkná řádka šikovných mladíků. Tento článek vám přináší tři, kteří jsou v této sezóně nejvíc vidět.

1) Marek Havlík, záložník, 20 let, Slovácko

Ač je středopolaři Slovácka pouhých dvacet let, v české lize už načal svou třetí sezonu. O tomto víkendu si může připsat svůj jubilejní šedesátý ligový start. Zatímco v předchozích dvou naskakoval povětšinou jako střídající hráč. V té současné patří mezi základní stavební kameny sestavy Slovácka.

Společně s veteránem Doškem a rychlonohým Divišem táhne ofenzivní vozbu svého týmu. Havlík je také mimořádně kreativní hráč. Ve skoro každém zápase si můžeme všimnout jeho velmi dobrého přehledu a schopnosti vyslat spoluhráče do gólové šance.   Konto soupeřů zatím v letošní sezoně zatížil dvěma góly a stejným počtem asistencí.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace