eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 hráči Zlína, které se vyplatí na jaře sledovat

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔27.2.2016

stepankores_soubojshracemteplic_fcfastavzlin_cz

Ve Zlíně se Korešovi daří

Před sezonou byl Zlín tipován na jednoho z kandidátů na sestup.  Tomu nasvědčovalo i to, že mezi elitní společnost postoupil ze třetího místa jen díky tomu, že Varnsdorf nesplnil licenční podmínky. Během podzimní části se však ukázalo, že tým z Valašska bude pro ligu zajímavým oživením a místo záchranářských starostí se pohybuje ve středu tabulky. Začátek jarní části však nováčka nezastihl v nejlepší formě a všechny tři zápasy prohrál.  Do konce sezony však zbývá ještě hodně času výkony zlepšit. Kteří tři hráči by k tomu mohli nejvíce pomoct?

 3) Štěpán Koreš, záložník, 27 let

Na Koreše se pravděpodobně konečně usmálo štěstí. Hráč, který debutoval už na podzim 2009 v zápase Evropské ligy proti Janovu, ho během své dosavadní kariery opravdu moc neměl. Spíše než na hřišti trávil čas spíše po nemocnicích, až s ním Slavie přestala počítat. Tím začala Korešova pouť po hostováních. V Mladé Boleslavi, ani v Českých Budějovicích to však nebylo ono a už se zdálo, že šikovný záložník padne definitivně do kolonky nenaplněných talentů.

Ve Zlíně se mu však daří nad očekávání a výsledkem je pět ligových branek a k tomu dvě asistence. Co je však nejdůležitější, Korešovi drží zdraví a vypadá to, že letos zvládne celou sezonu. Bude na jaře podávat stejně kvalitní výkony jako na podzim?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace