eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 hráči Borussie Dortmund, kteří nikdy nevyhrají mistrovství světa

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.3.2016

pierreemerickaubameyang_smichbezmice_bvb_deAubameyang mohl hrát za Francii, vybral si ale Gabon!

borussiadortmund_logo85x85Trojnásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo (30 let) odehrál za Portugalsko 123 zápasů, žádného výrazného úspěchu se ale nedočkal. Pětinásobný držitel Zlatého míče Lionel Messi (28 let) odehrál za Argentinu 105 zápasů, a i když se objevil ve finále MS v Brazílii, na trofej si nakonec nesáhl…

V současné době dva nejlepší hráči planety v tom ale nejsou sami! Vyhrát mistrovství světa, které se koná jednou za čtyři roky, je skutečně nebývalý úspěch, který se v kariéře povede jen pár vyvoleným.

Dnes se společně podíváme na TOP 3 hráče německé Borussie Dortmund, kteří jistojistě mistrovství světa nikdy nevyhrají a pravděpodobně se na něm ani neobjeví. O koho jde?

Pierre-Emerick Aubameyang

26 let, útočník / Gabon

V současné době jeden z nejlepších hráčů v celé Evropě má vskutku zajímavou reprezentační kariéru! Klíčový muž Borussie Dortmund obdržel nejdříve pozvánku hrát za Itálii U19, nakonec se ale objevil až v jednadvacítce Francie.

Gabonský rychlík, který se narodil ve francouzském Lavalu, ale odehrál jen jeden zápas. Uznal, že se ve Francii neprosadí a raději si zahrál v roce 2012 na OH v Londýně za „svůj“ Gabon. Za tuhle zemi odehrál už 45 zápasů a nasázel 19 branek! Na MS se pravděpodobně nikdy nepodívá, kdyby však tehdy zvolil Francii, dozajista by nechyběl na EURU 2016!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace