eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 hráči Baníku, které se na jaře vyplatí sledovat

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔24.1.2016

fcb_holzer_sparta_web

Prokáže Holzer své schopnosti?

Baník Ostrava bezesporu patří mezi nejtradičnější kluby v českém prostředí. V posledních letech měl však existenční starosti, které pravděpodobně vyvrcholí jarním sestupem do druhé ligy. V Ostravě se však začalo během zimy blýskat na lepší časy. Klub má nového majitele a začíná jakousi očistu kádru, ke které by měl dopomoct zkušený trenér Vlastimil Petržela. Je velmi pravděpodobné, že na jaře uvidíme daleko zajímavější Baník, než jsme byli zvyklí během podzimu. Na které hráče se zaměřit?

3) Daniel Holzer, 20 let, záložník/obránce

Nedejte se zmást nízkým věkem. Holzer patří do ligového kádru už několikátou sezonu. Zpočátku to vypadalo, že velmi rychle vystoupá mezi hvězdy ligy. Jeho vývoj se však zasekl a jaro ukáže, jestli má schopnosti přijmout vůdčí roli v baníkovském kádru. Jeho vývoji velmi ublížila snaha předělat ho z křídelníka na obránce. Novou pozici Holzer nezvládal jak pozičně, tak k ní neměl ani silové předpoklady.

S nástupem trenéra Petržely to vypadá, že se opět vrátí na pozici, která mu jde ze všech nejlépe.  Je tedy možné, že na jaře opět uvidíme toho dravého křídelníka, který pravidelně větral obrany soupeřů.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace