eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 adepti na sestup v české nejvyšší soutěži

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔19.3.2016

sigma olomoucSigma Olomouc je zatím nejvýraznější adept na druhé sestupové místo.

Už po skončení podzimní části Synot ligy bylo zřejmé, že prvním sestupujícím je Baník Ostrava. Netajili se o tom ostatně ani v klubu. O to, kdo je do druhé nejvyšší soutěže doprovodí, se však svede ještě zajímavý souboj. Které týmy si nepodařenými jarními zápasy nejvýrazněji řekly o závěrečné drama?

Přinášíme přehled tří týmů, které jsou nejvíce namočené v boji o záchranu. Sigma Olomouc, Příbram a Vysočina Jihlava se poperou o setrvání v nejvyšší soutěži. Jaké mají vyhlídky, aktuální formu a kdo z nich má nejlepší výchozí pozici se zachránit?

Sk Sigma Olomouc

Hanáci na jaře ze šesti zápasů uhráli pouhé dva body za domací remízu 2:2 s Bohemians v prvním jarním kole a za remízu ve Zlíně v posledním zápase. Právě s jedním ze svých nejbližších konkurentů v boji o záchranu přitom potřebují nutně uhrát tři body, neboť na nejbližší nesestupovou pozici aktuálně ztrácejí 6 bodů.

Hned v příštím kole hostí Sigma na svém stadionu Baník a jestli chce ještě pomýšlet na záchranu, musí toto střetnutí zvládnout. Poté je čeká série zápasů se silnými soupeři, v pořadí Slovan Liberec, Slavia, Mladá Boleslav a Jablonec. Z těchto zápasů se jim budou body získávat jen velice těžko. Navíc s Jihlavou a Příbramí už hráli, takže žádné další „šestibodové“ zápasy už jim k záchraně nepomůžou.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace