eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 15 Čechů a Slováků ve světě! Jaké je pořadí od 15. do 11. místa?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.2.2015

sivokAngažmá Sivoka v Besiktasi se chýlí ke konci

Českým fotbalistům sice v současné době mimo Synot ligu pšenka příliš nekvete, přesto jich v zahraničních ligových soutěžích působí stále dostatečný počet, a tak se rozhodl portál fotbal.hattrick.cz zaměřit na ně svou pozornost.

Rozhodli jsme se spojit Čechy se Slováky jako v době společné federace a vybrali jsme pro vás TOP 15 nejlepších Čechů a Slováků působících různě po světě. Následující tři středy jim tak bude na našich webových stránkách věnován malý seriál.

Začínáme pořadím od 15. do 11. místa. Mají v této pětici převahu spíše Češi, nebo naopak spíše Slováci? Kdo se dostal do TOP patnáctky z výběru trenéra Jána Kozáka a kdo z výběru Pavla Vrby?

15. Tomáš Sivok (obránce, Besiktas Istanbul, Česko)

Zkušený stoper, který prošel i italskou Serií A, si udělal výborné jméno v Turecku, kde kope už sedm let v Besiktasi Istanbul, ale vypadá to, že jeho zdejší anabáze se pomalu chýlí ke konci, což je špatně i pro českou reprezentaci, v níž je Sivok lídrem defenzivní čtyřky.

Rodák z Pelhřimova sice na začátku sezóny patřil do základní sestavy tureckého celku, ale v listopadu se u něj objevily zdravotní problémy neznámého původu a Sivok se od té doby na trávníku neobjevil. V Besiktasi už navíc dali jasně najevo, že mu neprodlouží stávající kontrakt a má dovoleno si hledat nové angažmá.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace