eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 10 hlášek roku 2017 aneb Pelta: Berbr má koule a čau, mám vás rád!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔28.12.2017

TOP 10 hlášek roku 2017, nechybí ani Pelta.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYRok 2017 přinesl opět řadu fotbalových hlášek a prohlášení, která možná i zlidoví nebo které ve víru dalších událostí dostaly pikantní náboj a stojí za to si je zopakovat. Není divu, že v tomto přehledu dominují výroky dvou největších současných „rétorů“ českého fotbalu – místopředsedy FAČR Romana Berbra a bývalého šéfa FAČR Miroslava Pelty. Přinášíme TOP 10 těchto hlášek.

Nebýt Romana Berbra, tak nevím, jak by ta moje pseudokauza dopadla. Bylo potřeba, aby svaz řídil někdo, kdo má koule. Zachovejte si chladnou hlavu a čau. Mám vás rád.

MIROSLAV PELTA při svém neopakovatelném vystoupení na mimořádné valné hromadě FAČR v Nymburce 12. prosince 2017.

Era Pack, to je z Hradu, 3,6.

MIROSLAV PELTA v malostranském bytě rozděluje se svou milenkou, náměstkyní ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Simonou Kratochvílovou státní dotace. Tři miliony šest set tisíc korun chce poslat futsalovému mistru ERA-PACK Chrudim, protože ve vedení tohoto klubu sedí velcí příznivci prezidenta Miloše Zemana. Odposlechnuto policií.

Prosím vás, chlapi, zvažte to! Já vás prosím. Zítra v novinách vyjdou titulky, že Berbr někoho o něco prosil.

ROMAN BERBR na mimořádné valné hromadě FAČR v Nymburce 12. prosince 2017 žádá moravské delegáty, aby změnili stanovy FAČR dle jeho představ, ovšem zcela proti svým vlastním zájmům.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv Hattricku)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace