eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Terryho čeká další slyšení, začít by mělo již v pondělí

📁 Zahraniční fotbal 🕔24.9.2012

John Terry se pokusí jednou pro vždy očistit své jméno. Kapitán londýnské Chelsea čeká na rozhodnutí Fotbalové asociace, která Terryho vyšetřuje pro rasistický útok na Antona Ferdinanda.

Anglický reprezentant měl hráče Queens Park Rangers v říjnu minulého roku rasisticky urážet během zápasu Barclays Premier League. John Terry již obvinění kategoricky popřel a je tak připraven znovu učinit na utajeném londýnském jednání.

Více než dva měsíce poté, co byl shledán nevinným na Westmisterském soudu, bude Terry vyšetřován za rasistický útok na Ferdinanda, kterého údajně nazval „f****** black c***“. Do češtiny toto slovní spojení raději překládat nebudeme.

Osobní jednání mezi FA a Chelsea budou zahájena v pondělí, kdy se začne rozhodovat o tom, zda-li John Terry použil hrubé nebo urážlivé slovo, které se vztahuje k etnickému původu, barvě pleti nebo rase Antona Ferdinanda.

– Tomáš Reiner –

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace