eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Talent Batshuayi na 99 % přestoupí! TOP 3 celky, které o něj mají vážný zájem

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.6.2016

michybatshuayi_zezaduukazujenahoru_uefa_comMnoho nabídek má především z anglické Premier League!

olympiquemarseille_logo85x85Sedmnáct gólů ve francouzské Ligue 1, další čtyři přesné zásahy v Evropské lize. To je vizitka teprve dvaadvacetiletého forvarda Michyho Batshuayie ve službách Olympique Marseille, který reprezentuje Belgii a má i kořeny v Demokratické republice Kongo.

Prožívá skvělou sezonu a není proto divu, že o něj mají zájem přední evropské velkokluby! Přestože nedávno podepsal novou smlouvu až do roku 2020, je velice pravděpodobné, že po skončení aktuálního ročníku 2015/16 Marseille opustí.

„Všichni ví, že Batshuayi opustí Marseille. Je to otázka peněz. Musíme si vystačit s tím, co máme k dispozici,“ uvědomuje si trenér Franck Passi. Kam povedou jeho další kroky?

Tottenham Hotspur (Anglie)

tottenham_logo85x85Je velice pravděpodobné, že talentovaný belgický forvard zamíří v létě právě do anglické Premier League! Velký zájem má o jeho služby West Ham United, vypadá to ale, že boj o jeho podpis vyhraje Tottenham Hotspur. Kohouti letos chvíli dokonce bojovali o ligový titul a podobné ambice budou mít nepochybně i v příštím ročníku.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace