eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Tak tos mu řek dobře, ty vole. Bebr neberbr, s jeho slovy se musí souhlasit

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Tomáš Benda, Topstory 🕔11.10.2017

Jarolím setrvá ve své funkci trenéra nároďáku i nadále.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDYČeský národní tým povede minimálně v následujících měsících dál jeho dosavadní kouč Karel Jarolím. Dostal však několik podmínek a vysloužil si také kritiku zřejmě nejnenáviděnějšího muže českého fotbalu, která za normálních okolností vede spíše k sympatizování s její obětí, ale v tomto případě by byla škoda, kdyby Berbrova slova zapadla. „Trenér předložil analýzu, která nebyla úplně jednoznačně přijata. Je nutné, abychom v tuto chvíli pojmenovávali věci, jak se skutečně mají,“ začal Berbr a pokračoval ještě daleko ostřeji.

„Na jednání VV jsem předložil analýzu působení reprezentačního týmu ČR v kvalifikaci MS. Základními body bylo pojmenování příčin neúspěchu, kterým konečné umístění v kvalifikační tabulce jednoznačně je, a zároveň plán pro budoucí období. Následná debata byla velmi věcná. O to více mě překvapily závěry VV prezentované na tiskové konferenci,“ uvedl v prohlášení trenér Jarolím. O kterých závěrech mluví? O tom, co na jeho adresu Berbr nevybíravě a v českém fotbale poměrně nevídaně prohlásil.

„Reakce na trenérovu analýzu nebyla úplně jednoznačně přijata. Je nutné, abychom v tuto chvíli pojmenovávali věci, jak se skutečně mají. Neschovávat se za to, že je vše špatné za námi a hledalo se ideální složení týmu. Je konec neúspěšné kvalifikace, padáme žebříčkem FIFA, dostáváme se na úroveň Jamajky. Chci, aby vedení reprezentace mělo jasnou a zdravou sebereflexi, což se nyní nestalo. Názor výboru na prezentovanou analýzu nebyl jednotný, ani jednostranný,“ vyprávěl Berbr výjimečně rozumně a tradičně bez obalu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace