eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal.HATTRICK.cz – Televizní přenosy

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Televizní přenosy

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s Manchesterem City, Liberec s Freiburgem, Sparta v Jablonci

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s Manchesterem City, Liberec s Freiburgem, Sparta v Jablonci

PONDĚLÍ 25. LISTOPADU 15.35: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 15. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 17.30 (výkop 18.00): Baník Ostrava – FK Teplice (utkání 15. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 18.00: Cracovia – Lech Poznaň

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Anglie s Německem, Dortmund s Bayernem a Barcelona s Chrudimí!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Anglie s Německem, Dortmund s Bayernem a Barcelona s Chrudimí!

PONDĚLÍ 18. LISTOPADU 1.15 (záznam ve 14.15 a 22.45): Arsenal Sarandi – Boca Juniors (utkání 16. kola argentinské Primera División) – Slovak Sport TV 1. 6.30, 7.30, 8.30, 15.30, 19.00, 20.00, 0.00, 0.45 Sestřihy úvodních utkání baráže

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Česko s Kanadou, Anglie s Chile, baráž MS

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Česko s Kanadou, Anglie s Chile, baráž MS

  PONDĚLÍ 11. LISTOPADU 15.35: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 14. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport 17.30 (výkop 18.00): FK Teplice – Slovan Liberec (utkání 14. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport 18.00: Štětín – Lubin (utkání

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s Bayernem, Liberec v Seville, Sparta v Olomouci

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s Bayernem, Liberec v Seville, Sparta v Olomouci

PONDĚLÍ 4. LISTOPADU 15.35: Studio fotbal – Dohráno (sestřih utkání 13. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 17.30 (výkop 18.00): Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav (utkání 13. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 18.00: Piast Gliwice

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta s Teplicemi, barcelonské derby, Arsenal s Liverpoolem

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta s Teplicemi, barcelonské derby, Arsenal s Liverpoolem

PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA 11.00: Studio Fotbal- Dohráno (sestřih utkání 12. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 14.00: Osmifinálové utkání MS hráčů do 17 let v SAE (Itálie – Mexiko/Japonsko-Švédsko) – Eurosport 2. 16.45 (výkop 17.00): Osmifinálové utkání MS hráčů

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň na Bayernu, Liberec se Sevillou i Spartou a Barcelona s Realem

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň na Bayernu, Liberec se Sevillou i Spartou a Barcelona s Realem

  PONDĚLÍ 21. ŘÍJNA 4.00 (záznam): Betis Sevilla – Elche (utkání 9. kola španělské La Ligy) – Sport 1. 6.00: Evropská fotbalová liga firem – Golden Tour – ČT Sport. 6.00 (záznam):  Valladolid – FC Sevilla (utkání 9. kola

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Češi v Bulharsku, Slavia v Plzni, Sparta s Duklou

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Češi v Bulharsku, Slavia v Plzni, Sparta s Duklou

PONDĚLÍ  14. ŘÍJNA 6.00 a 8.00 (záznam): Německo – Irsko (utkání kvalifikace MS 2014) – Sport 2. 7.00 (záznam): Albánie – Švýcarsko (utkání kvalifikace MS 2014) – Digi Sport. 9.05 (záznam): Malta – Česko (utkání kvalifikace MS 2014)

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi na Maltě,  Němci s Iry; dvakrát II. liga

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi na Maltě, Němci s Iry; dvakrát II. liga

PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA 12.00 (záznam): Trnava – Trenčín (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport. 15.05: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport. 15.30 Magazín Evropské ligy UEFA – ČT Sport. 17.25: Studio fotbal - Dohráno (souhrn

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ 9.05 (záznam): Slavia Praha – Sparta (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 9.15 (záznam – na NOVA Sport v 15.10): Slovan Liberec – 1. FK Příbram (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – Fanda. 14.35:

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Derby Slavia – Sparta, Real – Atlético a finále MS v plážovém fotbale!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Derby Slavia – Sparta, Real – Atlético a finále MS v plážovém fotbale!

ÚTERÝ 24. ZÁŘÍ 7.00 (na Eurosportu od 9.45): Tahiti – Španělsko (utkání MS v plážovém fotbale) – Eurosport 2. 8.30: Nizozemsko – Argentina (utkání MS v plážovém fotbale na Tahiti) – Eurosport. 16.00: Zlaté Moravce – Šaľa (utkání osmifinále Slovenského

Více

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace