eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Synot liga v lednu před rokem! Připomeňme si TOP 4 přestupy loňské zimy

📁 Domácí fotbal, Homepage, Hráči, Synot liga, Topstory 🕔16.1.2016

mahmutovicaidin_hra fcviktoria.czAidin Mahmutovič byl hlavním přestupovým esem loňské zimy.

Co si budeme povídat – zimní přestupové okno není zrovna nakloněno pro velké přestupy. Kluby nechtějí oslabovat v průběhu sezony své kádry a ani hráči nechtějí naskakovat do rozjetého kolotoče a rozkoukávat se v rozběhnuté soutěži.

Platí to i pro Synot ligu. Najdou se ale i výjimky. Například nyní, kdy Slavia i Sparta loví hvězdu za hvězdou. I v minulosti došlo v rámci české ligy k zajímavým lednovým transferům. Například přesně před rokem…

Připomeňme si nejvýznamnější přestupy loňské zimy.

Aidin Mahmutovič (přestup z FK Teplice do FC Viktoria Plzeň)

Přesně před rokem byl Aidin Mahmutovič nejžádanějším zbožím na českém fotbalovém trhu. Prala se o něj Sparta s Plzní, kterou bosenský kanonýr nakonec upřednostnil. Částka, za kterou přestupoval, zveřejněna nebyla, mluví se však o 10 milionech.

A jak se na Mahmutovičův příchod dívají fanoušci zpětně? Ze začátku byl jasnou jedničkou na plzeňský hrot. Jenže očekávaná kanonáda nepřicházela a ze sestavy ho vytlačil Holenda, v této sezoně byl pak Mahmutovič až útočnou trojkou a zažívá strmý pád. Nejžhavější loňské zboží se bude muset dát dohromady na hostování v Olomouci.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace