eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Švanciho rozlučka! Brno uvidí TOP návštěvu tohoto tisíciletí na fotbale v Česku

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔23.6.2015

svancarapetr_fczbrno.czŠvancara se bude loučit s kariérou za Lužánkami.

UPOUTÁVKAAni kvalifikační bitvy s předními evropskými státy, ani Barcelona či AC Milán v Lize mistrů netrumfly svým diváckým zájmem akci, která se uskuteční příští sobotu v Brně. Na rozlučku Petra Švancary přijde 25 000 fanoušků. Nikdy jich v Česku nebylo od roku 2000 více…

Je symbolické, že se tak stane v Brně, na legendárním stadionu za Lužánkami, který v 90. letech proslul rekordními návštěvami. Právě tam, do ruin kdysi slavného stánku, nasměroval dlouholetý ligový fotbalista a Brňan tělem i duší Petr Švancara svoji rozlučku s kariérou.

Potřeboval k tomu „maličkost“ – dát doslova a do písmene rozpadající se stadion aspoň trochu dokupy. Povedlo se mu to! V tomto týdnu ohlásil populární Švanci, že je vyprodáno. Lidé si zakoupili všech 23 000 lístků, další dva tisíce se objeví ve VIP zóně.

Magazín HATTRICK se stal mediálním partnerem této akce a ve svém novém vydání přináší pod titulkem „Švancara oživuje golema“ pohled do zákulisí příprav této akce včetně jmen, která se na ojedinělé show objeví.

Titul_cervenec

POŘIĎTE SI NOVÉ ČÍSLO MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 11. ČERVNA 2015! DOZVÍTE SE VŠE NEJEN O ŠVANCAROVĚ ROZLUČCE!

-red-

(zdroj fotek: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace