eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sundá Jarolím nůž z krku a vyhraje skupinu Ligy národů?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔25.1.2018

Česko se v Lize národů utká se Slovenskem a Ukrajinou.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Nad Prahou sa blýska, hromy divo bijú. Kdo by to byl řekl, že úvodní slova slovenské hymny s jemnou záměnou lokality se budou jako ušité hodit na reprezentačního trenéra Česka Karla Jarolíma po středečním losu Ligy národů. Český kouč dostal totiž na podzim od tehdy úřadujícího šéfa FAČR Romana Berbra jasný úkol pro setrvání ve své dobře placené funkci: vyhraješ skupinu Ligy národů, slyšel tehdy při schůzce. Jinak končíš.

Teď mu los nové soutěže postavil do cesty bratry Slováky a k nim Ukrajince. Dva fotbalové národy, které jsou momentálně na žebříčku FIFA výš, než Česko. Pro pořádek: 28. Slovensko, 35. Ukrajina, 48. Česko.

Pro naše soupeře hovoří i lepší bilance v na podzim skončené kvalifikaci o MS. Slováci skončili druzí a baráž je o vlásek minula, Ukrajincům patřila ve skupině třetí příčka, tři body jí chyběly ke druhému barážovému Chorvatsku (Česku čtyři na druhé Severní Irsko).

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: Michal Šula / MAFRA / Profimedia)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace