eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sue Ryder Charity Cup 2015! Zúčastněte se benefičního turnaje v malé kopané!

📁 Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage 🕔1.7.2015

dsr_charitycup_sue-ryder.cz

Sue Ryder Charity Cup je benefiční fotbalový turnaj v malé kopané, který pravidelně přivádí na pražský Strahov firemní fotbalové týmy. Bude se již tradičně konat i letos, a to 10. září 2015.

Jedná se o atraktivní sportovní akci pro zaměstnance firem, kde jsou schopni sestavit fotbalový tým a zároveň filantropický počin – startovné ve výši 30 tis. Kč putuje na péči o seniory. Již 7 let hrajeme o putovní křišťálový pohár, který vždy zdobí kancelář vítězného týmu. Turnaj se odehrává v tréninkovém centru Sparty na Strahově a každoročně jej moderuje známý televizní sporťák Standa Bartůšek.

Tímto netradičním teambuildingem zároveň jeho účastníci pomáhají potřebným. V tomto případě seniorům, o něž se v Domově Sue Ryder starají. Jeho výtěžek pomůže Domovu Sue Ryder financovat kvalitní a důstojnou péči o seniory, kteří potřebují z důvodu věku nebo zdravotního stavu pomoc druhých při běžných činnostech.

Účastníci předchozích ročníků popisují, jaké to je, být při tom: „Motivací pro nás zůstává moci opět přiložit „nohu“ k dílu. Zažít znovu atmosféru turnaje a vědět, že pomůžeme dobré věci,“  řekl Tomáš Rataj, jednatel společnosti Tefos, účastníka 5 turnajů.

„Fobal nás baví jak malý kluky… a až budeme starý pardálové, chceme mít důstojné stáří,“ uvedl Petr Jarkovský, člen týmu Sdružení Sue Ryder.

Pokud se chce Vaše společnost utkat o pohár Sue Ryder a zároveň podpořit důstojnou péči o seniory, kontaktujte Jardu Pšeničku:

Jaroslav Pšenička
Fundraiser
Tel.: +420 244 029 146
Mobil: +420 773 977 016
E-mail: jaroslav.psenicka@sue-ryder.cz

-red-

(zdroj fotek: sue-ryder.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace