eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Sudí brzdí videosystém v Česku i ve Francii. „Jak je možné, že VAR nefungoval?!“ zlobil se Thierry Henry

📁 Aktuálně, Blogy, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.1.2019

Monako pod vedením Henryho opět prohrálo.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYSlavné AS Monako, které před patnácti lety hrálo ve finále Ligy mistrů, je dnes ve francouzské Ligue 1 předposlední. O víkendu prohrálo doma se Štrasburkem 1:5 a jeho bývalý slavný hráč (dnes trenér) Thierry Henry zuřil. Za stavu 1:2 měl totiž monacký tým kopat penaltu. Jenže ji nezahrával, protože rozhodčí soupeřův faul neviděl a video jaksi nefungovalo… Všude je to, zdá se, stejné: vypadá to, jako by někteří vlivní a mocní rozhodčí nechtěli ztrácet svůj někdejší obří vliv a zavedení videosystému po celém světě různě blokují, narušují či bojkotují. A to pod pláštíkem až nesmyslných výmluv, řečí o selhávání techniky či o šedých zónách, kdy se pravidla všemožně rozvolňují, aby se dalo rozhodnout tak i tak a vždycky to bylo „správně“.

„Když jsem se zeptal čtvrtého rozhodčího, proč se nepodívají na video, které by penaltu určitě ukázalo, řekl mi, že VAR nefunguje,“ kroutil nevěřícně hlavou Thierry Henry. „Zajímalo by mě, jak je možné, že VAR nefungoval. Nerozumím tomu. Když jsem přišel do šatny a podíval se na obrázky inkriminovaného momentu, viděl jsem, že to měla být penalta. Snažte se tedy pochopit můj hněv,“ vysvětloval slavný francouzský internacionál.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: arsenal.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace