eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Strakův tým pracuje i na tom, aby hráči neupadli do deprese

📁 Aktuálně, Gambrinus liga 🕔2.3.2012
Strakův tým pracuje i na tom, aby hráči neupadli do deprese

Z defenzivního hlediska může brát Slavia start jarní části za povedený, ovšem ofenzíva pláče a útočníci z Edenu si zatím vylámali zuby jak na Příbrami, tak na Teplicích. Další a v pořadí třetí šance na rozvlnění sítě přijde v neděli 4. března, kdy se svěřenci trenéra Straky v rámci 19. kola potkají se čtvrtým celkem tabulky Mladou Boleslaví.

„Doufám, že se konečně probudíme střelecky, poněvadž to je momentálně náš největší problém. Pozitivní je, že si šance připravit umíme, ale musíme je také začít už konečně proměňovat. Pokud v tomto směru uspějeme, tak jsem přesvědčen, že z Boleslavi určitě neodjedeme s prázdnou,“ uvedl trenér pražského týmu František Straka, který stále bojuje s nedůvěrou fanoušků.

Střelecká smůlu trenéra evidentně trápí. „Každý hráč, který se do šance dostane, se snaží situaci vyřešit podle svého nejlepšího svědomí. Bohužel to mnohdy nevyřeší úplně nejlépe, ale samozřejmě na těchto nedostatcích se snažíme velice intenzivně pracovat. Pracujeme také na tom, aby hráči neupadli do nějaké deprese, která by je ještě více svazovala. Doufám, že to už zlomíme a naši střeleckou smůlu protrhneme,“ uzavřel kouč, jenž už si vyzkoušel angažmá v Německu, Polsku i Austrálii.

Kromě Frejlacha, Pospěcha, Šimečka a Koreše bude mít trenér Slavie k dispozici prakticky celý kádr. Mezi tyčemi nebude opět chybět zkušený slovenský gólman Kamil Čontofalský, jenž už se po problémech s lýtkovým svalem postavil do brány i proti Teplicím.

„Jsem velmi rád, že jsem zdravý a že zase už můžu hrát. Pro každého hráče je nepříjemné, když je zraněný, protože zápasový rytmus je mnohem lepší než jen příprava a tréninky. V samotném utkání jsem tu nohu nijak nešetřil, kdybych měl něco takového v hlavě, že mě to bolí nebo že to není úplně v pořádku, tak bych do utkání nenastoupil. Momentálně se cítím dobře, věřím, že už je to zcela zahojené,“ dodal brankář, jenž je před utkáním s Kuličem a spol. optimistou.

„Věřím, že se to zlomí a že ten gól vstřelíme a že nebude jenom jeden. Doufám, že to tam klukům začne konečně padat a že začneme sbírat více bodů než za předchozí bezbrankové remízy,“ uzavřel někdejší brankář Bohemians. Co asi na jeho slova říká trenér Koubek, jehož svěřenci mají v nedávno vypuklé druhé části sezóny skóre 4:2?

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace