eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Strach z hráčů na hostování. Kdyby se Sparta nebála, Bohemka by nejspíš nebyla šestá

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Tomáš Benda, Topstory 🕔22.11.2017

Fryšták v barvách vršovických Bohemians.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDY – Kdo by to v létě řekl, že po čtrnácti kolech bude Sparta v tabulce sousedit s Bohemkou, dělit je budou jen čtyři body a rozdíl ve skóre bude zanedbatelný… Právě klub z Letné má ale na úspěchu klokanů velký podíl, a nejde teď ani o jednoho z Martinů Hašků, které do Ďolíčku (ať už přímo či nepřímo) poslal. Jde o neskutečnou formu brankáře Bohemians Tomáše Fryštáka, jenž by se na podzim do branky možná ani nepodíval, kdyby se Sparta tolik nebála.

V létě totiž z Letné do Vršovic zamířil brankář Viktor Budínský, jenž by se s největší pravděpodobností stal týmovou jedničkou. V Ďolíčku už hostoval během podzimní části loňské sezony a fanoušci si jej velice oblíbili. Za klokany si tehdy připsal všech svých třináct startů v české nejvyšší soutěži a předváděl skvělé výkony, Bohemku několikrát podržel, ale v zimě si jej Sparta předčasně stáhla zpět a chtěla ho poslat do Mladé Boleslavi, což už z legislativních důvodů nebylo možné.

Vše směřovalo k tomu, že v létě naváže na podzimní výkony, zatímco zkušený Tomáš Fryšták, jenž nikdy ve své kariéře funkci jedničky neplnil, mu bude krýt záda, jenže k prvnímu zápasu letošní sezony vyjeli klokani právě na Letnou. A jak bývá zvykem (ne však všude), sparťané na hostování nesmí proti Spartě nastoupit.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bohemians.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace