eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Stovka kilometrů je proklatě blízko! TOP 5 maratonců letošní Champions League

📁 Aktuálně, Evropské poháry, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.4.2016

philipplahm_pohleddostranykapitanskapaska_uefa_comLahm patří mezi opory mnichovského Bayernu!

ligamistru_logo85x85ŽEBŘÍČEK – Český reprezentační středopolař Vladimír Darida se v letošní sezoně 2015/16 nesmazatelně zapsal do statistik německé Bundesligy! Za zápas toho naběhá skutečně hodně, mnohokrát tuhle statistiku ovládl v celém kole. Ne nadarmo si u našich západních sousedů získal pověst maratonce.

Na podobné typy fotbalistů se podíváme i my, naší destinací však bude rovnou nejprestižnější klubová soutěž v Evropě – UEFA Champions League! Statistiky jsou převzaty přímo z oficiálních stránek.

Kdo patří mezi TOP 5 hráčů Ligy mistrů 2015/16, kteří na travnatém pažitu naběhali nejvíce kilometrů? Některá jména vás dost možná překvapí!

5. Philip Lahm (Bayern)

93 844 m

bayernmnichov_logo85x85Stálice v sestavě mnichovského Bayernu. Lahm je zároveň i nejvytíženějším hráčem v poli celé soutěže, během devíti zápasů naběhal téměř 94 km. A další nepochybně budou následovat! Navíc bavorský celek má blízko k postupu přes portugalskou Benficu, Philipp Lahm tak téměř určitě stovku co nevidět překoná.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace