eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Stoch před disciplinárku? Měl by se jen omluvit a hotovo. Ať komise raději řeší rasismus

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔26.9.2017

Miroslav Stoch musí před disciplinárku.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace (LFA) si po pěti dnech usmyslela, že zahájí disciplinární řízení se slovenským záložníkem červenobílých Miroslavem Stochem. „Pro možný disciplinární přečin „Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování, kterého se měl dopustit jako hráč v souvislosti s utkáním MOL Cupu mezi SK Slavia Praha a FK Fotbal Třinec,“ stojí v prohlášení LFA.

Stoch se může k situaci písemně vyjádřit do 5. října nebo ve stejný den dorazit na zasedání disciplinární komise na Strahov. Jednání v tomto týdnu se nemůže zúčastnit kvůli tomu, že se Slavií bude hrát v Astaně utkání základní skupiny Evropské ligy. Údajně mu hrozí mu pokuta i zákaz činnosti

Tvrdík stojí za Stochem

„Slavia Praha plně stojí za Miroslavem Stochem. Hráčovo jednání nebylo úmyslné. Klub přijme opatření proti skutečnému viníkovi celé ostudy,“ napsal klubový šéf Jaroslav Tvrdík na svém twitterovém účtu.

Jak už jsme psali ve čtvrtek, Stoch, nejlepší hráč pohárového utkání proti Třinci, totiž po svém našeptávači (mimochodem měl jim být fanoušek, který v srpnu na Bohemians vztekle hodil zpět do hřiště Altintopův dres a loni spílal hráčům Slavie po zápase předkola EL v Tallinnu) opakoval téměř jedenáct let starou „hooligans verzi“, v níž se mj. skanduje „Smrt Spartě!“. Tedy verzi, kvůli niž musel dnešní vedoucí mužstva Stanislav Vlček spolu s Pavlem Fořtem a Radkem Dosoudilem v listopadu 2006 na disciplinárku. Její bývalý šéf Alexander Károlyi však tehdy hráče nepotrestal, museli se jen rivalovi z Letné omluvit.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace