eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Stal se Vaclík oprávněně Fotbalistou roku? A měl být Vrba Trenérem roku? A kdy budou v Síni slávy Plánička a Ježek?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Hráči, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.3.2019

Stal se Vaclík oprávněně Fotbalistou roku?

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYVolba Fotbalisty roku vždy vzbuzuje emoce. Stejně tak i Trenéra roku. Zvlášť když nejsou zcela jasní favorité a když se nejlepší hráči a koučové vyhlašují až v březnu dalšího roku, když už bývá vše úplně jinak. To ostatně ovlivnilo i letošní diskuze poté, co byl v pondělí v pražském Divadle na Vinohradech slavnostně vyhlášen Fotbalistou roku brankář FC Sevilla Tomáš Vaclík a kdy se Trenérem roku už poosmé ve své kariéře stal Trenérem roku plzeňský kouč Pavel Vrba. Je to zasloužené?

Kolega Karel Häring i internacionál a známý fotbalový kritik Milan Luhový se v pondělním pozdně večerním diskuzním pořadu České televize „Dohráno plus“ shodli na tom, že Tomáš Vaclík získal za rok 2018 triumf víceméně zaslouženě. Byť paradoxně v době, kdy se mu příliš nepovedl osmifinálový dvojzápas Evropské ligy se Slavií, v němž inkasoval dohromady šest gólů. A navíc se už v prvním duelu nepříjemně zranil, takže nakonec přišel o mezistátní střetnutí v Anglii a s Brazílií, na něž se velmi těšil.

„Už jenom to, že si na podzim vydobyl pevné místo v sestavě FC Sevilla a pravidelně chytá vynikající španělskou La Ligu, stojí za to ocenění. Výsledky a výkony sevillského týmu za rok 2019 se do tohoto hodnocení nepočítají,“ shodli se Häring s Luhovým.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace