eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Srovnejte si ty sudí! Sport: Franěk stranil Plzni. Královec se vzepřel Zelenkovi a odepřel Spartě penaltu

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, TOP Články, Topstory 🕔25.7.2018

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Sotva Fortuna:liga začala, už někteří sudí na trávníku řádí. To přesně odráží spory v nové komisi rozhodčích FAČR, kterou nyní vede internacionál a bývalý reprezentační kouč Jozef Chovanec. Na jedné straně by měli být údajní „berbrovci“, tedy místopředseda Martin Wilczek (bývalý asistent, který mj. neprošel testy před ME 2016 ve Francii a musel být narychlo vyměněn) a předseda komise rozhodčích Středočeského fotbalového svazu, policista Pavel Mareš spolu s tzv. odbornými poradci komise z výkonného výboru FAČR – bývalou šéfkou českých arbitrů Dagmar Damkovou a bývalým ligovým sudím, nyní předsedou Středočeského fotbalového svazu Miroslavem Libou (hznámým hlavně z Horníkových odposlechů).

Na straně druhé pak stojí zástupce Ligové fotbalové asociace (LFA) v komisi – Petr Mlsna a garant videoprojektu Roman Hrubeš. Jenže Mlsna s Hrubešem se prvních jednání komise vůbec nezúčastnili. Mlsna se měl s Chovancem poprvé sejít až v úterý – a přestože se v minulé komisi věnoval nasazování arbitrů na jednotlivé zápasy, tentokrát to před prvním ligovým kolem nemohl ani konzultovat, celé to bylo jen a jen Wilczekovo dílo.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotek: FORTUNA LIGA / fortunaliga.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace