eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Špatná adresa? Adidas poslal nové rukavice pro Petra Čecha omylem do Chelsea!

📁 Aktuálně, Homepage, Humor, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.1.2016

petrcech_rukaviceomylemdochelsea_kolazhattrickuPetru Čechovi rukavice nedorazily… Místo toho byly v centru Chelsea!

HUMOR – V poslední době to reprezentačnímu gólmanovi Petru Čechovi na hřišti klape! Kéž by mu chtěla podobná forma vydržet i na evropský šampionát, který se bude konat v létě ve Francii. V londýnském Arsenalu si jej nemohou vynachválit a na Britských ostrovech jsou na jeho adresu snášeny samé kladné výrazy.

Na hrací ploše se Čechínovi skutečně daří, v minulých dnech ale prožívá kuriózní situace! Ta první se odehrála v minulém týdnu, kdy Petr na svém Twitteru informoval o tom, že mu byl hacknut účet! Nyní se ale zdá být vše v pořádku a bývalý brankář Chelsea či pražské Sparty už zase fanoušky zásobuje svými příspěvky.

Druhá, poněkud pikantnější událost se odehrála teprve včera. A hned o ní věděl celý internet! Jako první zprávu přinesl zahraniční server Mirror, nezůstalo však jen u toho. Čecha byl do pár hodin plný Twitter! A o co že vůbec šlo?

Společnost Adidas měla doručit Petru Čechovi zbrusu nové rukavice, jenže tak trochu zapomněla, že v létě změnil po dlouhých jedenácti letech své působiště.

A tak rukavice, v nichž měl shodou okolností chytat nedělní šlágr 23. kola anglické Premier League proti „své“ Chelsea, dorazily do tréninkového centra Blues namísto Gunners! Ačkoliv další informace dostupné nejsou, náprava ze strany Adidasu byla nepochybně sjednána co nejdříve.

Samotné nedělní klání tahle kuriózní situace dozajista neovlivní, bude však zajímavé sledovat, jak si Petr Čech v dresu Arsenalu proti Chelsea povede. Zatím se s ní utkal dvakrát, přičemž Kanonýři jednou vyhráli a jednou prohráli.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace